MağazaOkuma KulübüTavsiyelerForum
Hypatia Cafe
GirişKayıt Ol

Hypatia Okuma Kulübü.

Günde 6 dakika kitap okumak stresi %68 azaltırken kalp atışını ve kan basıncını düşürür, hafızayı yeniler, zihni hızlandırır, geliştirir.Hayatın problemlerini hızlı ve zorlanmadan çözen bir bilinç seviyesine ulaşmak ister misin?

En iyi yaptığın işi keşfetmek ve varlığını aktive etmek için çıkman gereken yolculuk sensin!

Nihayet, kendine varmak için yola çıkmaya hazırsan doğru yerdesin.Okuma Kulübü dönemlerinden haberdar olmak için takipte kal!

Hypatia Okuma Kulübüne hoşgeldin!

7800 katılımcının olduğu Okuma kulübü Şubat 2021 İrade Yolculuğu dönemi yeni kayıtlara kapandı.

Bir sonraki okuma kulübü dönemi için takipte kal!

Okuma kulübüne üye isen giriş yaparak paylaşımlara ulaşabilirsin.

Okuma kulübüne ulaşmak için giriş yap
Kullanıcı adı / Eposta *
Şifreniz *

TÜRKİYE'NİN EN ANLAMLI

OKUMA KULÜBÜ AÇILDI!Hypatia İstanbul, Hadi Hareketi projelerinin gerçekleştirilmesi için, kârının %25'ini düzenli olarak Hadi Derneği’ne bağışlayan bir sistemle çalışmaktadır.Hypatia Okuma Kulübü (HOK), sıradan bir kitap kulübünün ötesinde, ilk kitaptan son kitaba her biri özellikle seçilmiş 9 ayrı kitap ile kişinin öz yeteneğini keşfetmesi ve bu yeteneği ortaya çıkarıp üretime geçebilmesi için gerekli bilgi ve teknikleri kitapların yanında mailler ile gönderilecek destek videoları, makaleler ve tekniklerle sunarak sadece bir okuma yolculuğu olarak değil, temel konularda gelişim sağlayacak şekilde tasarlamıştır.Okuma Kulübümüz, konusunun etkin düşünenlerinden meydana gelen Hypatia Kitap Kurulu (HKK) tarafından özelikle seçilen kitaplarımızı birlikte okuyup, analizini haftalık olarak website Forum üzerinden hep birlikte yapacağız.Bu gelişim yolculuğunu Bizim için en verimli şekilde dizayn edebilmemiz adına Hypatia Zihin Anketi'ni doldurmanızı rica ederiz.

Önce zihnini sonra varlığını zenginleştir

"İnsan birlikte vakit geçirdiği 5 kişinin ortalaması kadardır" demiş Jim Rohn. Muhatap olduğumuz kişilerin zihinsel seviyeleri varlığımızın sınırları haline gelir. Çünkü insan birbirinden öğrenen, ilham alan bir varlıktır. Çevreniz ne kadar çeşitliyse algınız da o kadar zenginleşir. Var olmayı seçtiğiniz çevrenin kriterleri gelişiminizin sınırları haline gelir. Dil, din, ırk ve daha nice yargılar olmadan zihinsel olarak besleneceğiniz bir çevrede bulunmamaktan şikayetçiyseniz Hypatia Okuma Kulübü özellikle tam size göre!

Hypatia Kitap Kurulu (HKK) tarafından özellikle gelişime hizmet edecek kitaplar seçilerek tasarlanmış bu zihinsel gelişim yolculuğu kişileri değil olguları tartışacağın, magazinde değil bilgide kaybolacağın ve hayatı analiz edeceğin bir toplulukla bir araya gelme fırsatı sunacak. Kitapları bazen yazarlarıyla bazen de kitabın konusuna yakışan bir düşünür ile bir ay boyunca hep birlikte okuyacak ayın sonunda da cep telefonunla ücretsiz Türkiye'nin her köşesinden bağlanabileceğin bir sistem ile konuları, sorunları, hikayeyi ve hayatı tartışacağız. Birlikte bakış açıları geliştirerek gelişeceğiz.

Sahip çıkan, ideolojiler için kavga etmeyen, zıt düşüncelerin bir arada olmasının zihin çöllerini ormanlara dönüştüreceğine uyanmış bir örnek olacağız.

Son olarak, unutmamalıyız ki, düzenli ve sıklıkla kitap okumak, beynin bölümleri arasındaki bağlantıyı güçlendirerek beynin çalışma hızını artırmakta, bi-polar gibi beynin bölümleri arasındaki iletişim bozukluklarından kaynaklanan düzensizlikleri sınırlandırmaya yardımcı olmaktadır.

Kim olursanız, nerde olursanız olun Bize katıl, birlikte gelişelim, hayata katkımız olsun!

KURUMSAL
Üyelik SözleşmesiGizlilik PolitikasıMesafeli Satış SözleşmesiGizlilik ve Veri Güvenliği Politikasıİletişim
Hypatia İstanbul
Vişnezade, Süleyman Seba Cd.,No: 45 34357 Beşiktaş/İstanbul
+90 212 260 90 66