HypatiaOkuma KulübüForumTavsiyelerOrganizasyonEğitim & EtkinlikDükkanMutfakGiriş

Hypatia Okuma Kulübü

Günde 6 dakika kitap okumak stresi %68 azaltırken kalp atışını ve kan basıncını düşürür, hafızayı yeniler, zihni hızlandırır, geliştirir.Hayatın problemlerini hızlı ve zorlanmadan çözen bir bilinç seviyesine ulaşmak ister misin?En iyi yaptığın işi keşfetmek ve varlığını aktive etmek için çıkman gereken yolculuk sensin!Nihayet, kendine varmak için yola çıkmaya hazırsan doğru yerdesin.

TÜRKİYE'NİN EN ANLAMLI OKUMA KULÜBÜ

Hypatia Okuma Kulübü (HOK), sıradan bir kitap kulübünden çok daha ötesinde, ilk kitaptan son kitaba her biri özellikle seçilmiş 12 ayrı kitap ile kişinin öz yeteneğini keşfetmesi ve bu yeteneği ortaya çıkarıp üretime geçebilmesi için gerekli bilgi ve teknikleri hem kitaplarla hem de destek videoları, makaleler ve tekniklerle sunacak, 12 ay süren, bir okuma yolculuğu tasarlamıştır.Okuma Kulübümüz, konusunun etkin düşünenlerinden meydana gelen Hypatia Kitap Kurulu (HKK) tarafından özelikle seçilen kitaplarımızı birlikte okuyup, analizini haftalık olarak birlikte yaparken, ekibimiz tarafından düzenli olarak paylaşılacak ek bilgilerle bakış açımızı genişletmek ve bazen üstün körü geçtiklerimizin farklı derinlikler sunduğunu birlikte fark etmek amacıyla kurulmuştur. Bu gelişim yolculuğunu sizin için en verimli şekilde dizayen edebilmemiz için Hypatia Zihin Anketi'ni doldrumanızı rica ederiz.Hypatia, Hadi Hareketi projelerinin gerçekleştirilmesi için, kârının %25'ini düzenli olarak Hadi Derneği’ne bağışlayan bir sistemle çalışmaktadır.

Hypatia Okuma Kulübü'nü Kullanma Kılavuzu

Üyelik formunu doldur ve onayla.

Her ay adresine teslim edilecek bir kitap ve o ayın okuma yolculuğuna özel dizayn edilmiş sürpriz bir hediye ile üyelik ücretinin makul olduğunu ve bu yolculuğun sıradan bir kitap kulübü deneyiminden çok daha fazlası olduğunu fark et. Ve senin için özel hazırlanmış, daha kaliteli bir okuma yolculuğu dizayn etmemizi sağlayacak Hypatia Zihin Anketi'ni doldur.

Adresine gönderilecek Okuma Kulübü paketini al.

Okuma Kulübü paketin gelmediyse [email protected] adresine bildir. Bu bildirim sadece mail ile alınmaktadır, mail ile yapılmayan bildirimlere geri dönüş yapılamaz.

Kitabı sosyal medya hesaplarında paylaş.

Paylaş ki kalabalığın içindeki seni fark edip sosyal medyada Biz de seni takip edebilelim.

İlk paylaşımında olması gerekenler

1. @hypatiaistanbul ile mention,

2. #HypatiaOkumaKulübü etiketi,

3. #kitabınadı etiketi,

4. Üyelik numaran,

5. #Bulunduğunşehir etiketi,

6. Kitabın fotoğrafı.

Buluşma tarihine kadar kitabı oku.

Etkilendiğin yerleri işaretleyerek Hypatia Okuma Kulübü online buluşma tarihine kadar kitabı bir ay içinde oku. Etkin kitap okumakla ilgili üyelere gönderilecek özel mektuptaki, makale ve videolardaki bilgilerden yararlanabilirsin.

#Hypatiaortasayfa paylaşımını yap!

Kitabın ortasına geldiğinde #Hypatiaortasayfa ve @hypatiaistanbul'u etiketleyerek kitabın duygusunu ve senin için en iyi tanımlayan cümleyi alıntı şeklinde paylaş. Her gün, bir üye alıntısı Hypatia İstanbul'un sosyal medya hesaplarından repost edilecek.

Haftanın seminerine ücretsiz katıl!

Okuma yolculuğu sayesinde, analiz edilerek kişinin kendisinde geliştirmesi için seçilmiş konuyu farklı boyuttan ele alacak uzmanların seminerine ücret vermeden katıl. Seminerler HKK moderatörlüğünde yapılacaktır.

Hypatia Okuma Kulübü toplantı konudu al.

Aylık buluşmaya 1 hafta kala e-mail üzerinden gönderilen Hypatia Okuma Kulübü toplantı kodunu al. Bu kod ile buluşmaya bağlanacaksın. Buluşmaya 5 gün kala hala kod gelmediyse [email protected] adresine mail at. Bu bildirim sadece mail ile alınmaktadır, mail ile yapılmayan bildirimlere geri dönüş yapılmaz.

#hypatiason50sayfa paylaşımını yap!

Kitabın son 50 sayfasına vardığında, sosyal medya mecralarından # ile kitabın adını, #HypatiaOkumaKulübü ve @hypatiaistanbul mentionı paylaşarak su soruyu sor:

Sence Hypatia Kitap Kurulu neden bu kitabı seçti?

Sorunun cevabını düşün ve kararını #hypatiason50sayfa etiketi ile paylaş.

Okuma Kulübü sohbetine katıl.

Hypatia Okuma Kulübü buluşma gününde notlarını, sorularını, yorumlarını sana özel tasarlanmış not defterine notlayarak hazırlan, sana özel kod ile belirtilen sisteme buluşma saatinde bağlan.

Sohbete katıl.

Düşüncelerini paylaş!

Hypatia Okuma Kulübü'ne

Ön Kayıt İçin

Ön kayıt formunu hemen doldurup sınırlı sayıda kişinin katılımı için tasarlanmış Okuma Kulübü'nde yerini ayırabilirsin.

Bu okuma yolculuğu önce zihnini sonra varlığını zenginleştirecek.

"İnsan birlikte vakit geçirdiği 5 kişinin ortalaması kadardır" demiş Jim Rohn. Muhatap olduğumuz kişilerin zihinsel seviyeleri varlığımızın sınırları haline gelir. Çünkü insan birbirinden öğrenen, ilham alan bir varlıktır. Çevreniz ne kadar çeşitliyse algınız da o kadar zenginleşir. Var olmayı seçtiğiniz çevrenin kriterleri gelişiminizin sınırları haline gelir. Dil, din, ırk ve daha nice yargılar olmadan zihinsel olarak besleneceğiniz bir çevrede bulunmamaktan şikayetçiyseniz Hypatia Okuma Kulübü özellikle tam size göre!Hypatia Kitap Kurulu (HKK) tarafından özellikle gelişime hizmet edecek kitaplar seçilerek tasarlanmış bu zihinsel gelişim yolculuğu kişileri değil olguları tartışacağın, magazinde değil bilgide kaybolacağın ve hayatı analiz edeceğin bir toplulukla biraraya gelme fırsatı sunacak. Kitapları bazen yazarlarıyla bazen de kitabın konusuna yakışan bir düşünür ile bir ay boyunca hep birlikte okuyacak ayın sonunda da cep telefonunla ücretsiz Türkiye'nin her köşesinden bağlanabileceğin bir sistem ile konuları, sorunları, hikayeyi ve hayatı tartışacağız. Birlikte bakış açıları geliştirerek gelişeceğiz.Sahip çıkan, ideolojiler için kavga etmeyen, zıt düşüncelerin bir arada olmasının zihin çöllerini ormanlara dönüştüreceğine uyanmış bir örnek olacağız.Son olarak, unutmamalıyız ki, düzenli ve sıklıkla kitap okumak, beynin bölümleri arasındaki bağlantıyı güçlendirerek beynin çalışma hızını artırmakta, bi-polar gibi beynin bölümleri arasındaki iletişim bozukluklarından kaynaklanan düzensizlikleri sınırlandırmaya yardımcı olmaktadır.

Kim olursanız, nerde olursanız olun Bize katılın, birlikte gelişelim!

Bilgi paylaşım zincirine katılabilmek için abone olun!Mail adresiniz reklam içerikleri için kullanılmayacaktır.

okuma kulübü

Gelişim için dizayn edilmiş bir okuma yolculuğu

online dükkan

Sürüdeki bir av mısın, yoksa anlam avcısı mı?

eğitim & etkinlik

Kendini gerçekleştirme yoluna koyulmuşlar için

organizasyon

Tüm organizasyonlarınız için

Hypatia forum

Katıksız bilgi bulaştırma merkezi

mutfak

Her anlamda şifaya destek olacak lezzetler

KURUMSAL
Üyelik SözleşmesiGizlilik PolitikasıMesafeli Satış SözleşmesiGizlilik ve Veri Güvenliği Politikasıİletişim
Hypatia Istanbul
Vişnezade, Süleyman Seba Cd.,No: 45 34357 Beşiktaş/İstanbul
+90 212 260 90 66