HypatiaOkuma KulübüForumTavsiyelerOrganizasyonEğitim & EtkinlikDükkanMutfakGirişKayıt Ol

Hypatia Okuma Kulübü kayıtları başladı!

Günde 6 dakika kitap okumak stresi %68 azaltırken kalp atışını ve kan basıncını düşürür, hafızayı yeniler, zihni hızlandırır, geliştirir.Hayatın problemlerini hızlı ve zorlanmadan çözen bir bilinç seviyesine ulaşmak ister misin?

En iyi yaptığın işi keşfetmek ve varlığını aktive etmek için çıkman gereken yolculuk sensin!

Nihayet, kendine varmak için yola çıkmaya hazırsan doğru yerdesin.Kulübe katılmak için tek yapman gereken aşağıdaki adımları okuyup, sayfa sonundaki linkten bu ayın Okuma Kulübü seçkisini Hypatia Online Dükkan'dan satın almak.

OKUMA KULÜBÜ KATILIM ADIMLARI

TÜRKİYE'NİN EN ANLAMLI

OKUMA KULÜBÜ AÇILDI!Hypatia İstanbul, Hadi Hareketi projelerinin gerçekleştirilmesi için, kârının %25'ini düzenli olarak Hadi Derneği’ne bağışlayan bir sistemle çalışmaktadır. Küçük büyük buradan yaptığınız her alışveriş ile hayata katkı için emek vermiş de olursunuz.

Hypatia Okuma Kulübü (HOK), sıradan bir kitap kulübünün ötesinde, ilk kitaptan son kitaba her biri özellikle seçilmiş 9 ayrı kitap ile kişinin öz yeteneğini keşfetmesi ve bu yeteneği ortaya çıkarıp üretime geçebilmesi için gerekli bilgi ve teknikleri kitapların yanında mailler ile gönderilecek destek videoları, makaleler ve tekniklerle sunarak sadece bir okuma yolculuğu olarak değil, temel konularda gelişim sağlayacak şekilde tasarlamıştır.

Okuma Kulübümüz, konusunun etkin düşünenlerinden meydana gelen Hypatia Kitap Kurulu (HKK) tarafından özelikle seçilen kitaplarımızı birlikte okuyup, analizini haftalık olarak Facebook Grubumuzdaki paylaşımlar eşliğinde hep birlikte yaparken, ek bilgilerle bakış açımızı genişletmek ve bazen üstün körü geçtiklerimizin farklı derinlikler sunduğunu birlikte fark etmek amacındadır.

Bu gelişim yolculuğunu Bizim için en verimli şekilde dizayn edebilmemiz adına Hypatia Zihin Anketi'ni doldurmanızı rica ederiz.

Hypatia Okuma Kulübü'nü Kullanma Kılavuzu

1. Okuma Kulübü Seçkisini Al!

Hypatia Okuma Kulübü ücretsizdir. Her ay özenle seçilen kitapların Hypatia'dan online olarak indirimli satın alınması kulüp üyeliğinin ana koşuludur. Okuma Kulübü kitabını aşağıdaki kayıt linkinden satın alarak ücretsiz kulüp kaydını başlat.Hypatia Zihin Anketi'ni doldurarak daha kaliteli bir okuma yolculuğu dizayn etmemizi sağlayabilirsin.

2. Sorunun var mı?

Okuma Kulübü kitabı etkinlik başlangıç tarihinden önce adresine teslim edilmediyse [email protected] adresine bildir.Bu bildirim sadece mail ile alınmaktadır, mail ile yapılmayan bildirimlere geri dönüş yapılamaz.

3. Paylaş!

Kitabı, kendini en huzurlu hissettiğin köşede fotoğraflayarak paylaş ki Biz de seni takip edebilelim.

İlk paylaşımında olması gerekenler

1. @hypatiaistanbul ile mention,

2. #HypatiaOkumaKulübü etiketi,

3. #iradeterbiyesi etiketi,

4. Üyelik numaran,

5. #Bulunduğunşehir etiketi,

6. Kitabın fotoğrafı.

4. Kitabı oku!

Etkilendiğin yerleri işaretleyerek online buluşma tarihine kadar kitabı bir ay içinde oku. Facebook grubunda paylaşılacak makale ve videolardaki tekniklerden yararlanarak etkin kitap okumakla ilgili kendini geliştir. Vereceğin her emek gelişim olarak sana geri dönecek.

5. #Hypatiaortasayfa

Kitabın ortasına geldiğinde #Hypatiaortasayfa ve @hypatiaistanbul'u etiketleyerek, kitabın duygusunu senin için en iyi tanımlayan cümleyi alıntı şeklinde paylaş. Bu alıntılar Hypatia İstanbul'un sosyal medya hesaplarından repost edilecektir.

6. Bilgi bulaştır!

Okuma yolculuğu sayesinde, seçilmiş konuları farklı boyutlarda ele alacak sohbetlere zaman zaman uzmanlar eşiliğinde ücret vermeden katıl. Seminerler HKK moderatörlüğünde yapılacaktır.

7. Toplantı linkini al!

Aylık buluşmaya 5 gün kala e-mail üzerinden sana özel gönderilen Hypatia Okuma Kulübü toplantı linkini al. Bu kod ile buluşmaya bağlanacaksın. Buluşmaya 5 gün kala hala kod gelmediyse [email protected] adresine mail at. Mail ile yapılmayan bildirimlere geri dönüş yapılmaz.

8. #hypatiason50sayfa

Kitabın son 50 sayfasına vardığında, sosyal medya mecralarından # ile kitabın adını, #HypatiaOkumaKulübü, @hypatiaistanbul, #hypatiason50sayfa mentionları ile paylaşarak su sorunun cevabını hesabından paylaş:

Sence Hypatia Kitap Kurulu neden bu kitabı seçti?

9. İnteraktif sohbete katıl!

Hypatia Okuma Kulübü buluşma gününde notlarını, sorularını, yorumlarını hazırlayarak, buluşma saatine 5 dakika kala, sana özel kod ile belirtilen sisteme bağlan.

Sohbete katıl.

Düşüncelerini paylaş!

Hypatia Okuma Kulübü Açıldı!

Kontenjan dolmadan, sınırlı sayıda kişinin katılımına açık, ücretsiz Hypatia Okuma Kulübü'ne hemen katıl! Önce kayıt olan sırayı alır.

Önce zihnini sonra varlığını zenginleştir

"İnsan birlikte vakit geçirdiği 5 kişinin ortalaması kadardır" demiş Jim Rohn. Muhatap olduğumuz kişilerin zihinsel seviyeleri varlığımızın sınırları haline gelir. Çünkü insan birbirinden öğrenen, ilham alan bir varlıktır. Çevreniz ne kadar çeşitliyse algınız da o kadar zenginleşir. Var olmayı seçtiğiniz çevrenin kriterleri gelişiminizin sınırları haline gelir. Dil, din, ırk ve daha nice yargılar olmadan zihinsel olarak besleneceğiniz bir çevrede bulunmamaktan şikayetçiyseniz Hypatia Okuma Kulübü özellikle tam size göre!

Hypatia Kitap Kurulu (HKK) tarafından özellikle gelişime hizmet edecek kitaplar seçilerek tasarlanmış bu zihinsel gelişim yolculuğu kişileri değil olguları tartışacağın, magazinde değil bilgide kaybolacağın ve hayatı analiz edeceğin bir toplulukla bir araya gelme fırsatı sunacak. Kitapları bazen yazarlarıyla bazen de kitabın konusuna yakışan bir düşünür ile bir ay boyunca hep birlikte okuyacak ayın sonunda da cep telefonunla ücretsiz Türkiye'nin her köşesinden bağlanabileceğin bir sistem ile konuları, sorunları, hikayeyi ve hayatı tartışacağız. Birlikte bakış açıları geliştirerek gelişeceğiz.

Sahip çıkan, ideolojiler için kavga etmeyen, zıt düşüncelerin bir arada olmasının zihin çöllerini ormanlara dönüştüreceğine uyanmış bir örnek olacağız.

Son olarak, unutmamalıyız ki, düzenli ve sıklıkla kitap okumak, beynin bölümleri arasındaki bağlantıyı güçlendirerek beynin çalışma hızını artırmakta, bi-polar gibi beynin bölümleri arasındaki iletişim bozukluklarından kaynaklanan düzensizlikleri sınırlandırmaya yardımcı olmaktadır.

Kim olursanız, nerde olursanız olun Bize katıl, birlikte gelişelim, hayata katkımız olsun!

KURUMSAL
Üyelik SözleşmesiGizlilik PolitikasıMesafeli Satış SözleşmesiGizlilik ve Veri Güvenliği Politikasıİletişim
Hypatia İstanbul
Vişnezade, Süleyman Seba Cd.,No: 45 34357 Beşiktaş/İstanbul
+90 212 260 90 66